Rozhovor s Lyndsay Pearson

18. srpna 2009 v 12:43 | Ello(webmasterka)
Proč jste si vybrali Čínu, Egypt a Paříž, než-li jakékoliv jiné místo?
- "Věříme, že každé z těchto míst nejen nabízí fantastickou vizuální různorodost oproti těm, které již existují v The Sims 3, ale také mnoho zajímavých vlastností. Každé místo je záhadou a nabízí potřebné dobrodružství. Objevování Francouzské katakomby a náhrobky Egypta má mnoho prvků, které apelují na naše fanoušky a tým tvůrců hry."
Jak tyto tři místa můžeme navštívit?
- "Simíci navštíví všechny místa pomocí počítače nebo si mohou telefonicky objednat cestu. Hráči mohou také změnit název města (jako si můžete změnit název Sunset Valley) v editačním menu ve hře."
Můžeme navštívit slavné památky (Eiffelovu věž, pyramidy, Velkou čínskou zeď...)?
- "Jsme opravdu potěšeni nabídnout možnost vidět objekty, které existují i v reálném světě. Rozlišujeme známé a historické místa v každé zemi. Můžete vidět Velkou Pyramidu v obrazech, které jsou k dispozici. V příštích měsících zveřejníme další informace o jiných slavných místech, které budete moci objevit."
Budeme mít možnost vidět všechny budovy, na rozdíl od těch z oblasti v The Sims 3?

- "Přidat spoustu nových míst a budov v The Sims 3 bylo perfektní. Tyto budovy mají kompletní vzhled a vizuálné oblastí uvnitř. Například jsme vytvořili Sfinks, kterou vidíte zvenčí první. Pak můžete otevřít dveře a zjistíte, co skrývá uvnitř!"
Jaké poklady mohou být odhaleny?
- "Váši simové mohou odhalit mnohé památky, mince a speciálních předměty. Památky mohou být shromažďovány, vystavovány a prodávány za peníze!"
Jakými způsoby mohou hráči hledat poklad?
- "Hráči mohou hledat poklad v hrobech,truhlách a sochách a dokonce mohou i vypátrat tajnost k odemknutí nových míst."
Existují nové dovednosti?
- "Nové dovednosti, budou užitečné pro hráče na plánované úkoly a dobrodružství. Ty vám pomohou dokončit příběh, najít nové klíče k odemčení dveří a nabízet ke koupi ocenění pro vaše simy. Plná dovednost vám poskytne nové hry a další věci, které mohou odemknout."
Existují nové funkce?
-"Přidali jsme nějaké nové prvky v souvislosti s dobrodružstvím. Více informací brzy očekávejte, buďte ostražití!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama